“Hmm… měkkouš. Copak to asi bude maminko?” “Vždyť ty víš.” Kdepak, neví. Jenom si myslí, že ho měkký dárek už nemůže ohromit. Ale letos ne. O těhle Vánocích bude i měkkouš překvapení. Protože s balením vám pomáháme my.

 

Malé teplé pro velké zmrzliny

Zabalené v malilinkatém balíčku – ve víku batohu, v přihrádce bederáku, v kapse bundy. Prostě pro všechny případy a vždycky po ruce, když teplota klesne níž, než jsou ruce ochotné snášet.

Pertexový materiál neprofoukne a izolace PrimaLoft® Gold dodá prstům kýžené teplo. Kdo by to do těch 65 gramů řekl.

Darujte teplé ruce >>

 

Kdo je tady bubák?

Ano, je to taková víceúčelová věcička. S touhle kuklou na hlavě postavíte děti do pozoru, až budou mít zase roupy. I do banky byste se s ní mohli vydat – ale ne že řeknete, že jsme vás navedli. My vás v ní totiž nejraději nasměrujeme na hory. Do pořádné zimní sloty. Protože terpve tam vyniknou její přednosti.

Materiál Polartec® Windbloc zastaví ledoví vítr. A ty ostré krystalky sněhu, hnané vzduchem, ať se zabodávají pro změnu do někoho jiného. Ale už ne do vaší tváře.

Zakuklete někoho drahého >>

 

Ponožky od ovčí babičky

Irské ovčí babičky. Která, a to při vší úctě ke všem babičkám světa, má asi ten nejlepší postup. Napřed si to vlákýnko hezky připraví a pak vytvoří úplet odolný, jako celé stádo ovcí. Když vám pak tyhle ponožky vydrží deset let bez jediné dírky, nedivte se. Je to normální. Je to prostě Bridgedale.

A dokonce, a to se podržte, hřejí i vlhké! To ocení nejen věčně zmrzlé dámy. Ale i dobrodružstvím naklonění pánové. Jo a taky nesmrdí. Ale pssst. O tom se v dobré společnosti nemluví.

Strčte nohy do tepla >>

 

Skialpové pacholátko

Slyšeli jsme v Betlémě, že tam leží na seně… Vlastně na sněhu. Je to totiž rozený skialpinista – to překrásné pacholátko, ušlechtilé Jezulátko. Se zadním vstupem velikým, lavinovou kapsou integrovanou, pouzdrem na brýle polstrovaným a materiálem tak odolným, až si na něm osel zuby vylámal.

Potěšte skialpinistu >>

 

Z mechu a kapradí…

… vylézají nejen Křemílek a Vochomůrka. Ale taky několik tuze teplých rukavic. S prsty i bez nich. Zahřejí a vodu odpudí. No přece si nebudete zážitek z dovádění v prašanu kazit studenýma rukama. To je nepřípustné. Váš podpis ve sněhu musí být do-ko-na-lý. Bez jediné chybičky.

Zahřejte ruce i srdce >>

 

Tolik oblouků byste jim netipovali

Kolik jich tak můžou zvládnout? No určitě víc, než nakrájíte na lyžích vy. Ano, ano, je to tak – jakože jsou v městečku Newtownards vyrobené. Napřed teda mnohem větší, než vaše noha. Ale po několika cyklech praní v páře a tvarování na kopytě se tam z nich stávají lyžařské ponožky, co vydrží déle, než vaše sraré Artisky.

A taky se nikdy nesrazí. Ani o píď. Nohu na to!

Překvapte ponožkami všech ponožek >>

 

A měkké dárky už nebudou klišé. 🙂