Sněhobílá je tvá barva

Když je všude kolem bílo, jsi ve svém živlu. Stejně jako batoh Lowe Alpine Revolt, jehož konstrukce se hodlá přizpůsobit každému tvému oblouku bez omezení stability na těle.
Zjisti o něm více
logo Lowe Alpine

Lowe Alpine Revolt

Skialpinistický a freeridový batoh Revolt svou přítomnost nedává v obloucích vůbec najevo. Na zádový systém Tri-Flex™ se nelepí sníh a veškeré přezky a zipy obsloužíš v rukavicích. Ale nejvíc stejně oceníš prostorný zádový vstup, díky kterému i ve sněhové vánici rychle najdeš suchou čepici a bez sundávání rukavic vylovíš termosku.

Připraven do zimy

Když zrovna budeš hltat výškové metry směrem vzhůru, odložíš helmu pod integrovanou síťku. Pakliže výstup nabere na sklonu až do neschůdnosti, připneš lyže na záda, vyměníš hole za cepín a popereš se se svahem v rovném souboji. Jak lyže, tak cepín mají na batohu své vyhrazené místo. A samozřejmě, že Lowe Alpine Revolt má i samostatnou kapsu na lavinové vybavení.

Délka zad 48 cm

Hmotnost 1,24 kg

Materiál N330D Ripstop / Hydroshield Dura

Zádový systém Tri-Flex™ odpuzující sníh

Vstup do hlavní komory přes zádový panel

Horní kapsa a 2 vnitřní bezpečnostní kapsy

Samostatná kapsa na lavinové vybavení

Odolný materiál na čele

Upnutí lyží diagonálně nebo po stranách, upnutí snowboardu

Skrytá síťka na přilbu

Jednoduchý systém upnutí cepínu HeadLocker

Poutka pro upnutí vybavení vně batohu

Přezky a zipy ovladatelné v rukavicích

Garance funkčnosti

Prasklá přezka, nefunkční zip nebo protržený batoh. Tohle umíme opravit. Vybavení Rab má navíc doživotní záruku, a tak se i po uplynutí klasické dvouleté záruční lhůty postaráme o bezplatnou opravu případných výrobních vad.
proč ještě lowe alpine

Varianty produktů

Lowe Alpine Revolt
Lowe Alpine historie

Tři bratři jménem Lowe

Greg, Mike a Jeff Lowe od mládí mířili vysoko. Už ve dvaceti se zařadili k horolezecké špičce. Ale něco bratry ve stěnách brzdilo. Greg Lowe se tak v roce 1967 místo lana připoutal k šicímu stroji a následně představil světu horolezecký batoh s inovativním vnitřním rámem, kompresními popruhy a dalšími nikdy předtím neviděnými funkcemi. V malé dílně v Utahu se zrodil vzor pro všechny moderní technické batohy.
Poznej Lowe Alpine

Nakupuj u odborníků

Rozklikni si na mapě nejbližší kamenný obchod nebo se porozhlédni v našem e-shopu.
vstoupit do eshopu
Mapa s ID 40 nenalezena
Vyber si jazyk
envelopemagnifiercrossmenuchevron-upchevron-downchevron-leftchevron-right