Kdo přežije tuhle cestu?

Prach na Karakoram Highway. Poskakování na zádech jaka. Nešetrné zacházení na letišti. To vše k cestování patří. A pořádná cestovní taška od Rabu to vše vydrží.
Zjisti o ní více
logo Rab

Escape Kit Bag LT

Zaprášená na korbě dodávky nebo přivázaná na střeše autobusu. Zaházená v zavazadlovém prostoru letadla nebo usazená na tvých zádech. Tahle taška s vodoodpudivou úpravou a zesíleným dnem vydrží lecjakou cestu. Díky polstrovaným ramenním popruhům ji můžeš pohodlně nést i na zádech. A až nebude potřebná, scvrkne se do malého balíčku – do vlastní vnitřní kapsy.

S podtitulem Lowe Alpine

Batohy Rab vznikají díky silnému poutu se značkou Lowe Alpine – obě značky spadají pod jednu mateřskou firmu. Příběh, který před více než padesáti lety začali psát bratři Jeff, Gref a Mike Lowe, tak pokračuje v batozích Rab – stále jsou to ty jejich pořádné batohy.
Příběh Lowe Alpine >

Zabalit a zamknout

Od 30 litrů pro víkendový výpad za město až po 90 litrů na pořádně velkou cestu. Vyber si objem, který pasuje tvému cíli. Ale ať už vyrazíš kamkoliv, chraň si své věci před nenechavci – právě proto je hlavní zip tašky uzamykatelný.

  • Objem 30, 50, 70 a 90 litrů
  • Hmotnost: 0,67 kg (v objemu 30 l) – 0,90 kg (v objemu 90 l)
  • Materiál 1680 Poly Ballistic Hydroshield s vodoodpudivou úpravou (z 50 % recyklovaný)
  • Vyztužený materiál ve spodní části
  • Hlavní vstup s uzamykatelným YKK® zipem
  • Prostorná oddělená vnitřní kapsa na zip
  • Ramenní popruhy lze přeměnit na madla pro přenášení
  • Madlo pro přenášení vpředu a vzadu
  • Vnější kompresní popruhy po stranách
  • Taška se dá sbalit do vnitřní kapsy na zip

Garance funkčnosti

Prasklá přezka, nefunkční zip nebo protržený batoh. Tohle umíme opravit. Vybavení Rab má navíc doživotní záruku, a tak se i po uplynutí klasické dvouleté záruční lhůty postaráme o bezplatnou opravu případných výrobních vad.
proč ještě rab

Varianty produktů

Escape Kit Bag LT

Podkroví plné peří

Když se Rab Carrington začal ve druhé polovině 70. let po návratu z patagonské expedice stále častěji zavírat na půdě svého domu v Sheffieldu, kladl si jediný cíl: vyrobit péřový spací pytel, který bude v horách dobře sloužit. Po desetiletích horských zkušeností a experimentů s novými materiály zůstává filozofie značky nesoucí křestní jméno svého zakladatele stále stejná: vyrábět jednoduché a funkční vybavení, které raději opravíš nežli vyhodíš.
poznej rab

Nakupuj u odborníků

Rozklikni si na mapě nejbližší kamenný obchod nebo se porozhlédni v našem e-shopu.
vstoupit do eshopu
Vyber si jazyk
envelopemagnifiercrossmenuchevron-upchevron-downchevron-leftchevron-right