Cit v prstech není za odměnu

Když se hory kaboní a vzduch prohýbá pod tíhou vlhkosti, je těžké udržet motivaci. Zkřehlé prsty na rukou často začínají protestovat jako první. Skialpové rukavice Rab Khroma Tour nicméně nedopustí ani náznak revolty.
Kde je koupíš
logo Rab

Rab Khroma Tour Infinium

Vystoupat strmými svahy, slanit přes skalní prahy, přečkat mrazivé podmínky. Kožené skialpové rukavice Rab mají všechny předpoklady, aby si tvé ruce zachovaly cit v každé situaci, do které se na túře dostaneš. Fatální vlhkost i ledový vítr odrazí membrána GORE-TEX® INFINIUM™, která – společně s flísovou podšívkou – zajistí také rychlý odvod potu.

Túra pevně v rukou

Když od mohutných rukavic dostaneš teplo, ztratíš zase cit pro zacházení s pásy či vázáním. U rukavic Rab Khroma Tour ale tato rovnice tak docela neplatí. Důvodem je již zmíněná subtilní izolace GORE-TEX® INFINIUM™ a také kvalitní kůže Pittards Amortan® na dlani a prstech.

  • Hmotnost: 162 g
  • Materiál: strečový nylon Matrix 2L s DWR úpravou
  • Membrána GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER®
  • Flísová podšívka
  • Dlaně a prsty z kůže Pittards® Amortan
  • Anatomický “předzakřivený” tvar pro lepší úchop
  • Utěsněné zápěstí se stahovací manžetou

Garance funkčnosti

Prasklá přezka, nefunkční zip nebo protržený batoh. Tohle umíme opravit. Vybavení Rab má navíc doživotní záruku, a tak se i po uplynutí klasické dvouleté záruční lhůty postaráme o bezplatnou opravu případných výrobních vad.
proč ještě rab

Varianty produktů

Rab Khroma Tour Infinium

Podkroví plné peří

Když se Rab Carrington začal ve druhé polovině 70. let po návratu z patagonské expedice stále častěji zavírat na půdě svého domu v Sheffieldu, kladl si jediný cíl: vyrobit péřový spací pytel, který bude v horách dobře sloužit. Po desetiletích horských zkušeností a experimentů s novými materiály zůstává filozofie značky nesoucí křestní jméno svého zakladatele stále stejná: vyrábět jednoduché a funkční vybavení, které raději opravíš nežli vyhodíš.
poznej rab

Nakupuj u odborníků

Rozklikni si na mapě nejbližší kamenný obchod nebo se porozhlédni v našem e-shopu.
vstoupit do eshopu
envelopemagnifiercrossmenuchevron-upchevron-downchevron-leftchevron-right