I 65 gramů dokáže zahřát

Šlo to rychle. Slunce zmizelo z oblohy, jakoby prchalo před chladem, který teď zaplaví celé hory. Dříve ale, nežli pocítíš první zábnutí do prstů, vytáhneš z kapsy malinký balíček s hřejivým překvapením – rukavicemi Rab Xenon.
Kde je koupíš
logo Rab

Rab Xenon Glove

Vítr okamžitě sráží pocitovou teplotu hluboko pod bod mrazu. Tomu je potřeba říci rázné NE! Svrchní materiál Pertex® Quantum je při své subtilnosti neskutečně odolný a větruvzdorný. A ve svých útrobách skrývá syntetickou izolaci PrimaLoft® Gold, která zahřeje za jakýchkoliv podmínek.

Rukavice do dlaně

Pro miniaturní, sotva deseticentimetrový váleček se v batohu vždycky místo najde. Rukavice Rab Xenon Glove mohou skvěle fungovat třeba jako záložní – jako poslední pomoc, když prsty začnou úpět chladem. A užijí se i při všedním každodenním dění.

  • Hmotnost 65 gramů (včetně obalu)
  • Vnější větruvzdorný materiál Pertex® Quantum
  • Izolace PrimaLoft® Gold (40 g/m2)
  • Odolná PU výztuha dlaně
  • Měkká podšívka z mikrovlákna
  • Obal z materiálu Pertex® Quantum

Garance funkčnosti

Prasklá přezka, nefunkční zip nebo protržený batoh. Tohle umíme opravit. Vybavení Rab má navíc doživotní záruku, a tak se i po uplynutí klasické dvouleté záruční lhůty postaráme o bezplatnou opravu případných výrobních vad.
proč ještě rab

Varianty produktů

Rab Xenon Glove

Podkroví plné peří

Když se Rab Carrington začal ve druhé polovině 70. let po návratu z patagonské expedice stále častěji zavírat na půdě svého domu v Sheffieldu, kladl si jediný cíl: vyrobit péřový spací pytel, který bude v horách dobře sloužit. Po desetiletích horských zkušeností a experimentů s novými materiály zůstává filozofie značky nesoucí křestní jméno svého zakladatele stále stejná: vyrábět jednoduché a funkční vybavení, které raději opravíš nežli vyhodíš.
poznej rab

Nakupuj u odborníků

Rozklikni si na mapě nejbližší kamenný obchod nebo se porozhlédni v našem e-shopu.
vstoupit do eshopu
Vyber si jazyk
envelopemagnifiercrossmenuchevron-upchevron-downchevron-leftchevron-right