Toulání je krásné

Nad hlavou žhavá koule, pod nohama všelicos a na obzoru vysněný cíl. Lehké pohorky Asolo Falcon tě provedou po méně náročných alpských vandrech a všech českých kopcích.
Zjisti o nich více
logo Asolo

Asolo Falcon EVO GV

Pro túry, procházky a bloudění v luzích českých hor anebo také v okolí alpských jezer a salaší jsou určené tyto lehké pohorky od Asola. Vyber si jen, zdali je chceš celokožené, kůži kombinovanou s nylonem nebo neobyčejnou verzi Jacquard se svrškem z textilie utkané přímo v Itálii. Ať už si ale obuješ kterékoliv, vždycky budeš kráčet v suchém – díky membráně Gore-Tex®.

Na stezce potkáš ledasco

Když se ti pod nohama objeví mokrá skála nebo snad mazlavé bláto, podešev Vibram® MegaGrip dodá tvým krokům tu správnou jistotu. A o zbloudilý kámen si také palec neskopeš – špička má gumovou výztuhu.

 

Falcon EVO GV – kombinace kůže a nylonu, 496 g

Falcon EVO LTH GV – celokožené, 496 g

Falcon EVO Jacquard GV – odolná a prodyšná tkaná textilie, 432 g

  • Nepromokavá membrána Gore-Tex® Extended Comfort
  • Podešev Asolo/Vibram Omega s technologií MegaGrip
  • Mikroporézní mezipodešev EVA dvojí hustoty
  • Anatomická vložka Lite 2 Plus
  • Odolná gumová ochrana špičky
  • Sešlapanou podešev lze vyměnit
  • Vyrobeno v Evropě

 

Nová podrážka

Boty Asolo jsou vyrobené tak, aby se daly opravit. Takže až to bude vypadat, že tvá Asola dosluhují, pošli nám je na opravu. Vrátí se ti s novou podešví a mezipodešví, obsázkou, tkaničkami, stélkou, vyčištěným svrškem a opravenými švy.
Jak to funguje

Varianty produktů

Asolo Falcon EVO GV

Boty rodiny Zanatta

Rodina Zanatta se do ševcovského oboru obula už v roce 1946. O třicet let později použilo Asolo poprvé materiál Cordura a nastavilo tak nový celosvětový trend ve výrobě outdoorové obuvi. V 80. letech se pak v jejich botech - opět jako prvních - objevila membrána GORE-TEX®. A také ve 21. století se potomci Ambrosiano Zanatty soustředí jen a pouze na práci prodchnutou vůní kůže a hor.
poznej asolo

Nakupuj u odborníků

Rozklikni si na mapě nejbližší kamenný obchod nebo se porozhlédni v našem e-shopu.
vstoupit do eshopu
Vyber si jazyk
envelopemagnifiercrossmenuchevron-upchevron-downchevron-leftchevron-right