Každý krok je výzva

Stezka? Ta zůstala hluboko pod tebou. V terénu, který tvoří jen skála, suťová či sněhová pole, ti ale pomohou najít správný balanc nové horolezecké pohorky Asolo.
Zjisti o nich více
logo Asolo

Asolo Freney EVO GV

Sníh, led a skála. Nevyzpytatelný terén, ve kterém zvedáš navíc ještě tíhu batohu. Do takto přetěžkých podmínek připravili v Asolu nové pohorky Freney, a to ve dvou základních verzích – kotníkové s tuhou podešví a polokotníkové s podešví středně tuhou. Jedny i druhé jsou ušité z odolné Perwanger kůže, mají lezeckou špičku a samozřejmě, že na ně upneš poloautomatické mačky.

Od Fagaraše po Matterhorn

Kotníkové pohorky Freney s tuhou podrážkou ti budou oporou při ryze alpských výstupech. Polokotníkové Freney Mid, které mají podrážku o něco ohebnější, jsou pak univerzálky, které obuješ na ferraty, horské treky s těžkým batohem a lehčí výstupy do Xtisícových výšek.

 

Freney EVO GV – kotníkové, Perwanger kůže a vysokopevnostní tkanina, tuhá podešev vyztužená nylonem a skelnými vlákny, 738 g

Freney EVO Lth GV – kotníkové, Perwanger kůže, tuhá podešev vyztužená nylonem a skelnými vlákny, 756 g

Freney EVO Mid GV – polokotníkové, Perwanger kůže a vysokopevnostní tkanina673 g

Freney EVO Mid Lth GV – polokotníkové, Perwanger kůže, 682 g

  • Nepromokavá membrána Gore-Tex® Performance Comfort
  • Podešev: Vibram 1229 Mulaz s TPU vložkami pro poloautomatické mačky 
  • Mezipodešev z polyuretanu jedné hustoty, EVA odpružení v patní části
  • Gumová ochrana špičky a odolná obsázka po obvodu
  • Sešlapanou podešev lze vyměnit
  • Vyrobeno v Evropě

 

Nová podrážka

Boty Asolo jsou vyrobené tak, aby se daly opravit. Takže až to bude vypadat, že tvá Asola dosluhují, pošli nám je na opravu. Vrátí se ti s novou podešví a mezipodešví, obsázkou, tkaničkami, stélkou, vyčištěným svrškem a opravenými švy.
Jak to funguje

Varianty produktů

Asolo Freney EVO GV

Boty rodiny Zanatta

Rodina Zanatta se do ševcovského oboru obula už v roce 1946. O třicet let později použilo Asolo poprvé materiál Cordura a nastavilo tak nový celosvětový trend ve výrobě outdoorové obuvi. V 80. letech se pak v jejich botech - opět jako prvních - objevila membrána GORE-TEX®. A také ve 21. století se potomci Ambrosiano Zanatty soustředí jen a pouze na práci prodchnutou vůní kůže a hor.
poznej asolo

Nakupuj u odborníků

Rozklikni si na mapě nejbližší kamenný obchod nebo se porozhlédni v našem e-shopu.
vstoupit do eshopu
Vyber si jazyk
envelopemagnifiercrossmenuchevron-upchevron-downchevron-leftchevron-right