Lowe Alpine AirZone

logo_lowealpine_1 airzone_pro__34-45_shaded-spruce_backsystem_-fte-16-ss-35

SUCHÁ ZÁDA?
NENÍ MOŽNÉ

 

Ale ano, je! Konstrukce AirZone zádového systému se vašich zad dotýká jen v několik místech, nezbytných pro stabilní usazení batohu. Jinak vzduch mezi tělem a batohem volně proudí. A v těch místech, kde batoh přichází do kontaktu s vaším tělem, je pevná síťka nebo prodyšný meshový materiál.

 

LOWE ALPINE AIRZONE je řada batohů, ze které si vyberete toho nejlepšího parťáka pro váš aktivní životní styl – na kole, pěšky, na lyžích.
A budete větrat. airzone_3

Od vašich zad daleko a přitom blízko

Velký otvor v zádovém panelu snižuje hmotnost a hlavně umožňuje „průvan“ mezi batohem a vašimi zády. Tomu přispívá i napnutá síťka, které zdvihá batoh dál od těla a vytváří tak volný prostor – batoh vám prostě neleží přímo na zádech. U objemnějších batohů si navíc můžete velikost zádového systému nastavit přesně na vaši postavu. Takže vám při tom všem větrání navíc perfektně sedí.

airzone_2

Spolu až na věky

AirZone batohy jsou z odolné tkaniny, která se vypořádá i s ne zrovna šetrným zacházením. A až se seznámíte se všemi vychytávkami, budete se svým batohem chodit i do supermarketu na nákupy. Pod SpiderPlate systém na čele batohu uchytíte cokoliv, co už se dovnitř nevlezlo. Trekové hole raz dva zachytíte do dvou spešl plastových oček a všechny batohy mají samozřejmě i kapsu na hydrovak.

AirZone Trek+ AirZone Pro+ Airzone Trail AirZone Camino Trek AirZone Z Duo AirZone Z Duo AirZone Velo AirZone Spirit

Připravte se na cestu

V obchodě, který máte nejblíž

 

Mapa s ID 7 nenalezena Nebo se vyzbrojte online
Vyber si jazyk
envelopemagnifiercrossmenuchevron-upchevron-down