Kolik párů ponožek používáte už 10 let?

Člověk během pěti let prošoupe a vyhodí desítky ponožek. Pokud nenosí ponožky Bridgedale.
Protože ty jsou po pěti letech aktivního nošení teprve v polovině života.

 

 

 

Jsou z olova, nebo co?

Ne, ale pletené úplně jiným způsobem, než většina ponožek na světě. V severoirském městečku Newtownards nejprve přírodní vlákno (např. merino vlnu) omotají vláknem syntetickým a teprve potom z něj vyrobí ponožky. Vznikne tak hustý a neskutečně odolný úplet, který jen tak neprošoupete a k tomu ještě krásně odvádí vlhkost.

 

 

 

 

Co to smrdí? Vaše ponožky určitě ne

Ani po týdenním treku to nezkoušejte. Prostě nesmrdí! 6 dní bez praní pro ponožky Bridgedale není žádný problém. Večer vyvětrat a jde se dál. To díky přirozené antiseptické - a taky antimykotické a antibakteriální - vlastnosti vlny. Samozřejmě, že až po celodenní pochodu vytáhnete nohy z pohorek, tak nějaký ten zápach ucítíte. Ale stačí ponožky vyvětrat a smrádek je ten tam.

 

 

 

 

Jeden trek, jedny ponožky. To úplně stačí

Na každý den jedny čisté ponožky? Hloupost! Šetřete místo v batohu i svoji peněženku. Na týden vám stačí jedny extraodolné ponožky Bridgedale. Každá tahle ponožka je při výrobě nejprve o polovinu menší, než výsledný produkt. A až po několika cyklech praní v páře a tvarování na kopytě získá výslednou velikost. Tím pádem se už nesrazí ani o píď. A normálně je perte na 40°C.

 

 

 

 

WoolFusion®

Základem těhle ponožek je Enduro vlna. A jak už její název napovídá, má výdrž. Vydrží náročné horské maratóny, přechodí celých pohoří i expedice na nejvyšší místa planety. A vydží v nich i vaše nohy. Suché, v teple a ideálně bez puchýřů.

 

 

 

 

 

MerinoFusion™

Merino vlna - nic jemnějšího a pohodlnějšího už si na chodila natáhnout nemůžete. Rychle vás zbaví vlhkosti, v zimě zahřeje a je tááák příjemná. Ke všemu když tyhle ponožky mají volnější komín, který nestahuje. Vlastně je vůbec necítíte na noze.

 

 

 

 

 

CoolFusion™

Letní horka a intenzivní výkon - v takových podmínkách si tyhle ponožky lebedí. A vaše chodila jakbysmet. Kombinace přírodních a technických vláken větrá a rychle odvádí pot. A polstrování ochrání citlivá místa vašich nohou při cyklistice, horském běhu nebo pěší túře.

 

 

 

 

 

 

 

 

Oblečte své nohy do pohodlí

u těchto prodejců Bridgedale

A získejte 3-letou záruku.

 

Mapa s ID 4 nenalezena

 

Nebo si je pořiďte online na www.bridgedale.cz

 

Vyber si jazyk
envelopemagnifiercrossmenuchevron-upchevron-down