Pohodlné útěky

Stezka se zvedá a spolu s ní i hladina endorfinů ve tvém těle. Konečně jsi zase venku a můžeš jít, kam se ti zachce. Přes kameny, kořeny, výmoly v botách pro pohodlné útěky.
Zjisti o nich více
logo Asolo

Asolo Space GV

Doma, doma,... co doma? Ani mlha převalující se po korunách stromů a drobné kapičky podzimního mrholení, ulpívající na koženém svršku bot, nenahlodají tvé přesvědčení, že byl dobrý nápad vyrazit na čerstvý vzduch. Nepromokavá membrána Gore-Tex ochrání nohy před vlhkostí zvenčí a atakům nečekaných překážek se postaví odolná gumová výztuha na špičce.

Jen si tak vykračovat

Toulat se, kráčet, stoupat, klusat, scházet, překračovat, užívat. Neřešit nic navíc. Trekové boty Asolo Space GV jsou vybavené přilnavou podešví Vibram se samočistícím vzorkem, který obstojí i v takovém terénu, v jakém by tě snad napadlo nad dalšími kroky váhat. Spolehni se.

  • Hmotnost 340 g (1/2 pár)
  • Svršek z vodoodpudivé kůže 1,4 - 1,6 mm
  • Nepromokavá membrána Gore-Tex Extended Comfort
  • Podešev Vibram® A-Sport se samočistícím vzorkem
  • Měkká mezipodešev EVA
  • Anatomická vložka A-Sport
  • Gumová ochrana špičky

Nová podrážka

Boty Asolo jsou vyrobené tak, aby se daly opravit. Takže až to bude vypadat, že tvá Asola dosluhují, pošli nám je na opravu. Vrátí se ti s novou podešví a mezipodešví, obsázkou, tkaničkami, stélkou, vyčištěným svrškem a opravenými švy.
Jak to funguje

Varianty produktů

Asolo Space GV

Boty rodiny Zanatta

Rodina Zanatta se do ševcovského oboru obula už v roce 1946. O třicet let později použilo Asolo poprvé materiál Cordura a nastavilo tak nový celosvětový trend ve výrobě outdoorové obuvi. V 80. letech se pak v jejich botech - opět jako prvních - objevila membrána GORE-TEX®. A také ve 21. století se potomci Ambrosiano Zanatty soustředí jen a pouze na práci prodchnutou vůní kůže a hor.
poznej asolo

Nakupuj u odborníků

Rozklikni si na mapě nejbližší kamenný obchod nebo se porozhlédni v našem e-shopu.
vstoupit do eshopu
Vyber si jazyk
envelopemagnifiercrossmenuchevron-upchevron-downchevron-leftchevron-right