Jednu revoluci už způsobily

V pětasedmdesátém roce postavil Giancarlo Tanzi vedle těžkých kožených pohorek svou alternativu. Lehké boty z kombinace kůže a Cordury. Uplynulo padesát let a model Supertrek se vrací.
Zjisti o nich více
logo Asolo

Asolo Supertrek GTX

Jejich cesta zpátky začala sérií fotografií z Manhattanu. Byla na nich dívka oblečená v outdoorově městském stylu a s původními botami Asolo Supertrek na nohou. To odstartovalo zpětnovazební smyčku, do které se zapojilo 120 000 fanoušků Asola z celého světa. Díky jejich názorům na design, barvy a třeba i technologii podešve se po desítkách let podařilo znovuoživit model, který v roce 1975 způsobil revoluci.

Zručnost italských ševců

Ševci italské rodiny Zanatta vybavili Supertrek do 21. století mezipodešví EVA a podrážkou, jejíž gumová směs je stejně tak odolná jako přilnavá. A protože dny nejsou jen jasné a slunečné, přidali do bot také membránu GORE-TEX, což je záruka, že se vrátíš domů se suchýma nohama.

  • Hmotnost: 526 g (1/2 pár)
  • Svršek z voděodolné kůže 1,6 - 1,8 mm a polyesteru
  • Nepromokavá membrána Gore-Tex® Extended Comfort Footwear
  • Podešev Asolo Supertrek s přilnavou směsí Sigma Grip a samočistícím účinkem
  • Odpružená mezipodešev EVA jedné hustoty s perfektní anatomickou podporou
  • Anatomická vložka Lite 2 Plus
  • Sešlapanou podešev lze vyměnit
  • Vyrobeno v Evropě

Nová podrážka

Boty Asolo jsou vyrobené tak, aby se daly opravit. Takže až to bude vypadat, že tvá Asola dosluhují, pošli nám je na opravu. Vrátí se ti s novou podešví a mezipodešví, obsázkou, tkaničkami, stélkou, vyčištěným svrškem a opravenými švy.
Jak to funguje

Varianty produktů

Asolo Supertrek GTX

Boty rodiny Zanatta

Rodina Zanatta se do ševcovského oboru obula už v roce 1946. O třicet let později použilo Asolo poprvé materiál Cordura a nastavilo tak nový celosvětový trend ve výrobě outdoorové obuvi. V 80. letech se pak v jejich botech - opět jako prvních - objevila membrána GORE-TEX®. A také ve 21. století se potomci Ambrosiano Zanatty soustředí jen a pouze na práci prodchnutou vůní kůže a hor.
poznej asolo

Nakupuj u odborníků

Rozklikni si na mapě nejbližší kamenný obchod nebo se porozhlédni v našem e-shopu.
vstoupit do eshopu
Vyber si jazyk
envelopemagnifiercrossmenuchevron-upchevron-downchevron-leftchevron-right