Výzvy přichází tam shora

Každým krokem se vzdaluješ od bezpečné náruče civilizace. Nakonec zůstaneš jen ty a to, co umíš. Hory prověří tvou přípravu, odhodlání i materiál. Obstojíš? Pohorky Asolo Traverse rozhodně.
Kde je koupíš
logo Asolo

Asolo Traverse GV

Při dlouhé cestě na druhou stranu hor zůstává vždy otevřenou otázkou, jaká překážka se ti připlete pod nohy. Bude to nestabilní suťovisko? Věčná sněhová pokrývka? Nebo rozvodněná řeka? Tyto VHT pohorky Asolo jsou na nástrahy terénu vybavené odolným svrškem s gumovou obsázkou a nepromokavou membránou Gore-Tex.

Mění se terén, nikoli pohodlí

Jistoty ve věčně proměnlivém terénu hor spočítáš na prstech jedné ruky. Co krok, to jiné podloží, jiný kámen, jinak strmá stezka. A počasí se mění. Stabilní jistotu najdeš spíše v přilnavé podešvi Master, která je výsledkem spolupráce Asola se společností Vibram. Měkký polyuretanový klín pod patou je pak přítomen, aby oddálil nastupující únavu a odlehčil těžce zkoušeným nohám.

  • Hmotnost 650 g (1/2 pár)
  • Vodoodpudivá kůže 1,6 - 1,8 mm + Cordura + Schoeller Soft Shell
  • Membrána Gore-Tex Performance Comfort Footwear
  • Podešev Asolo/Vibram Master
  • Mikroporézní mezipodešev jedné hustoty
  • Anatomická vložka Lite 2
  • Gumová obsázka po celém obvodu
  • PU klín pod patou
  • Vyrobeno v Evropě

Nová podrážka

Boty Asolo jsou vyrobené tak, aby se daly opravit. Takže až to bude vypadat, že tvá Asola dosluhují, pošli nám je na opravu. Vrátí se ti s novou podešví a mezipodešví, obsázkou, tkaničkami, stélkou, vyčištěným svrškem a opravenými švy.
Jak to funguje

Varianty produktů

Asolo Traverse GV

Boty rodiny Zanatta

Rodina Zanatta se do ševcovského oboru obula už v roce 1946. O třicet let později použilo Asolo poprvé materiál Cordura a nastavilo tak nový celosvětový trend ve výrobě outdoorové obuvi. V 80. letech se pak v jejich botech - opět jako prvních - objevila membrána GORE-TEX®. A také ve 21. století se potomci Ambrosiano Zanatty soustředí jen a pouze na práci prodchnutou vůní kůže a hor.
poznej asolo

Nakupuj u odborníků

Rozklikni si na mapě nejbližší kamenný obchod nebo se porozhlédni v našem e-shopu.
vstoupit do eshopu
Vyber si jazyk
envelopemagnifiercrossmenuchevron-upchevron-downchevron-leftchevron-right