Suché nohy na obláčku

Je zvláštní, co všechno pro výhled z vrcholu člověk podstoupí: zpocená záda, sucho v hrdle, unavené svaly. Pouze tam dole se zdá všechno v pořádku. Aby také ne – v měkkých merino ponožkách.
Kde je koupíš
logo Bridgedale

Bridgedale Hike Ultralight T2 MP Low

Určitě si vybavíš ty horké dny, kdy se od nohou práší a na těle nenajdeš snad jedinou část, která by se nepotila. O tom, co se děje v botách raději nemluvit. Letní turistické ponožky s merino vlnou ale efektivně odvádí vlhkost a snižují tím pravděpodobnost vzniku puchýřů. T2 polstrování ze severoirské dílny Bridgedale navíc brání chodidlo před tvrdými nárazy.

Návykové ponožky

Těžko se o tom píše – přece jenom jsou to ponožky. Kde může být rozdíl oproti jiným? Ve způsobu pletení, především. Bridgedale dělá jenom ponožky, a to déle než 100 let. I díky těmto zkušenostem a úzkému zaměření můžeš ty své nosit týden v kuse a pořád budou příjemně měkké a bez zápachu. Navíc se jen tak neprošoupou a ty se s jedním párem budeš toulat po horách pět a možná i deset let.

  • Velmi nízká gramáž (pro letní měsíce)
  • Složení: 39 % Merino vlna, 59 % Nylon / Polyamid, 2 % Elastan / Lycra®
  • Rychlý odvod vlhkosti pro pocit suchých nohou
  • Cílené polstrování T2 předchází tvrdým nárazům
  • Konstrukce zabraňující shrnování pod jazykem boty
  • 3D tvar paty, který se nenafukuje a sedí na noze
  • Plochý šev ve špičce zvyšuje pohodlí
  • Drží tvar a nikdy se nesrazí
  • Doživotní záruka na výrobní vady
  • Vyrobeno v UK

Doživotní záruka

To znamená: do konce životnosti produktu. Tedy – dokud v ponožkách budeš chodit, poskytuje Bridgedale záruku na zpracování a použité materiály. Objeví-li se během té doby nějaká výrobní vada, vyměníme ti poškozený pár za nový.
proč ještě bridgedale

Varianty produktů

Bridgedale Hike Ultralight T2 MP Low
Bridgedale historie

Návykové ponožky

V severoirském městečku Newtownards se vyráběly ponožky už za 1. světové války. A vyrábí se dodnes. Jen úplně jinak než většina dalších na tomto světě. Přírodní vlákno merino vlny se nejprve obtáčí vláknem syntetickým a teprve pak se z něj pletou ponožky. Takto vzniká hustý a odolný úplet, který neprošoupeš nejspíš ani za 10 let. Před opuštěním továrny navíc každý pár Bridgedale prochází ruční kontrolou.
Poznej Bridgedale

Nakupuj u odborníků

Rozklikni si na mapě nejbližší kamenný obchod nebo se porozhlédni v našem e-shopu.
vstoupit do eshopu
Vyber si jazyk
envelopemagnifiercrossmenuchevron-upchevron-downchevron-leftchevron-right