Jeden pár odlyžuje vše

Nohy kmitají ze strany na stranu, ale do stehen se pomalu vkrádá všeříkající žár. Sedmý den lyžovaní je na těle znát. Ne však na merino ponožkách Bridgedale Ski Lightweight. Ani týden v lyžákách jim na formě – a měkkosti – neubírá.
Kde je koupíš
logo Bridgedale

Bridgedale Ski Lightweight

Když se ve vzduchu vznáší svezení na dosud neporušené pistě, člověk si rád přivstane. Využít prostor, položit se do oblouku, zažít to přetížení. A možná si ještě raději vyšlápne na pásech nad svah zcela neposkvrněný. Lyžařské ponožky Bridgedale Ski Lightweight splývají s nohou jako druhá kůže a cílené polstrování přidává komfort tam, kde je to nejvíce potřeba.

Pozor: návykové

Když se spolčí sympatická merino vlna s odolným syntetickým vláknem, vznikne úplet, který v lyžácích jen tak neprošoupeš. Zásluhou několika cyklů praní v páře a tvarování na kopytě se zároveň ponožky nikdy nesrazí a i po týdnu nošení zůstanou příjemně měkké.

  • Výška: pod kolena
  • Gramáž: nízká
  • Složení: 20 % Merino vlna, 51 % Nylon / Polyamid, 20 % Endurofil / Polypropylen, 7 % Tactel / Nylon, 2 % Lycra® / Elastan
  • Polstrování holeně a chodidla
  • Y heel konstrukce pro správné usazení ponožek
  • Drží tvar a nikdy se nesrazí
  • Doživotní záruka

Varianty produktů

Bridgedale Ski Lightweight
Kde je koupíš
Bridgedale historie

S doživotní zárukou

V severoirském městečku Newtownards se vyráběly ponožky už za 1. světové války. A vyrábí se dodnes. Jen úplně jinak než většina dalších na tomto světě. Přírodní vlákno merino vlny se nejprve obtáčí vláknem syntetickým a teprve pak se z něj pletou ponožky. Takto vzniká hustý a odolný úplet, který neprošoupeš nejspíš ani za 10 let. Před opuštěním továrny navíc každý pár Bridgedale prochází ruční kontrolou.
Poznej Bridgedale

Nakupuj u odborníků

Rozklikni si na mapě nejbližší kamenný obchod nebo se porozhlédni v našem e-shopu.
vstoupit do eshopu
envelopemagnifiercrossmenuchevron-downchevron-leftchevron-right