Ponožky dělají den

Když máš nohu zpocenou a nesedící ponožky se krabatí a shrnují, tvůj lyžařský den dostává vážné trhliny. Puchýře, otlaky. Pro ponožky Bridgedale jsou takové věci utopií.
Kde je koupíš
logo Bridgedale

Bridgedale Ski Midweight

Pohodová jízda na sjezdovce nebo skialpový výšlap na hřebeny hor? Tak či tak, středně teplé lyžařské ponožky Bridgedale vnesou do tvých lyžáků nečekaný komfort. Díky Y heel konstrukci přilnou k noze a až do závěrečné jízdy se nepohnou. Merino vlna se navíc postará, aby tě od nohou nezáblo - ani když budeš mít ponožky vlhké.

Na tisíc lyžařských dní

Vlákno Endurofil tvoří pouze jeden dílek skládačky zvané odolnost. Roli hraje také postupné utahování každé příze a následné napařování při výrobě. I díky tomu jsou ponožky velikostně stálé a nesráží se. Každý pár Bridgedale navíc prochází ruční kontrolou.

  • Výška: pod kolena
  • Gramáž: střední
  • Složení: 25 % Merino vlna, 48 % Nylon / Polyamid, 25 % Endurofil / Polypropylen, 2 % Lycra® / Elastan
  • Polstrování holeně, chodidla a špičky
  • Y heel konstrukce pro správné usazení ponožek
  • Drží tvar a nikdy se nesrazí
  • Doživotní záruka

Doživotní záruka

To znamená: do konce životnosti produktu. Tedy – dokud v ponožkách budeš chodit, poskytuje Bridgedale záruku na zpracování a použité materiály. Objeví-li se během té doby nějaká výrobní vada, vyměníme ti poškozený pár za nový.
proč ještě bridgedale

Varianty produktů

Bridgedale Ski Midweight
Bridgedale historie

Návykové ponožky

V severoirském městečku Newtownards se vyráběly ponožky už za 1. světové války. A vyrábí se dodnes. Jen úplně jinak než většina dalších na tomto světě. Přírodní vlákno merino vlny se nejprve obtáčí vláknem syntetickým a teprve pak se z něj pletou ponožky. Takto vzniká hustý a odolný úplet, který neprošoupeš nejspíš ani za 10 let. Před opuštěním továrny navíc každý pár Bridgedale prochází ruční kontrolou.
Poznej Bridgedale

Nakupuj u odborníků

Rozklikni si na mapě nejbližší kamenný obchod nebo se porozhlédni v našem e-shopu.
vstoupit do eshopu
Vyber si jazyk
envelopemagnifiercrossmenuchevron-upchevron-downchevron-leftchevron-right