Ponožky dělají pohodu

Záruku na sněhové podmínky dostaneš ztěží. Ale záruka na ponožky Bridgedale je doživotní. Vyrábí se totiž úplně jinak než většina dalších ponožek na světě.
Kde je koupíš
logo Bridgedale

Bridgedale Ski Midweight

Den na sjezdovce nebo skialpový výšlap na hřebeny? Tak či tak, tyto středně teplé lyžařské ponožky nazuješ a hned tě napadne, že je něco jinak. Díky své konstrukci přilnou k noze a nepohnou se, dokud je vyzuješ. Merino vlna se postará, aby tě nezáblo do prstů a aby ponožky hezky hřály, i když se na kopci zapotíš. A že jsou tak příjemně měkké? To je právě ono kouzlo výroby Bridgedale.

Na tisíc lyžařských dní

I tolik toho s nimi možná zvládneš. Podstatnou roli v jejich odolnosti hraje vlákno Endurofil. Ale naprostým základem je jiná výroba vláken, postupné utahování každé příze a opakované napařování a sušení při výrobě. V důsledku jsou ponožky velikostně stálé a nikdy se nesrazí.

  • Výška: pod kolena
  • Gramáž: střední
  • Složení: 25 % Merino vlna, 48 % Nylon / Polyamid, 25 % Endurofil / Polypropylen, 2 % Lycra® / Elastan
  • Polstrování holeně, chodidla a špičky
  • Y heel konstrukce pro správné usazení ponožek
  • Drží tvar a nikdy se nesrazí
  • Doživotní záruka

Doživotní záruka

To znamená: do konce životnosti produktu. Tedy – dokud v ponožkách budeš chodit, poskytuje Bridgedale záruku na zpracování a použité materiály. Objeví-li se během té doby nějaká výrobní vada, vyměníme ti poškozený pár za nový.
proč ještě bridgedale

Varianty produktů

Bridgedale Ski Midweight
Bridgedale historie

Návykové ponožky

V severoirském městečku Newtownards se vyráběly ponožky už za 1. světové války. A vyrábí se dodnes. Jen úplně jinak než většina dalších na tomto světě. Přírodní vlákno merino vlny se nejprve obtáčí vláknem syntetickým a teprve pak se z něj pletou ponožky. Takto vzniká hustý a odolný úplet, který neprošoupeš nejspíš ani za 10 let. Před opuštěním továrny navíc každý pár Bridgedale prochází ruční kontrolou.
Poznej Bridgedale

Nakupuj u odborníků

Rozklikni si na mapě nejbližší kamenný obchod nebo se porozhlédni v našem e-shopu.
vstoupit do eshopu
Vyber si jazyk
envelopemagnifiercrossmenuchevron-upchevron-downchevron-leftchevron-right