Svoboda běhu, pohodlí běhu

Nehledáš optimální počasí, ani optimální terén. Oceňuješ právě tu rozmanitost, kterou na horském trailu nacházíš. Pokaždé se navíc můžeš spolehnout na podporu běžeckých ponožek Bridgedale.
Kde je koupíš
logo Bridgedale

Bridgedale Trail Run

Po dva roky je testovala třicítka britských běžců, až nadešel den, kdy všichni do jednoho prohlásili: "Žádné chyby už na nich nevidíme!" Tyto běžecké ponožky Bridgedale patří do terénu. Právě tam nejvíce oceníš měkkost polstrování paty, špičky a kotníků či přínos kompresní stavby komínu, která podporuje stabilitu na krkolomných stezkách.

Před radostí neutečeš

Sklon stezky tě nutí stáhnout hlavu mezi ramena. Cítíš, jak ti po čele stékají krůpěje potu a do svalů se vkrádá pekelný žár. Bolí to, ale ty přesto cítíš jakousi podivnou radost. Pro tenhle pocit stojí za to trápit tělo. Pět modelů ponožek Bridgedale Trail Run se liší gramáží i použitými materiály – podle teploty a podmínek, které venku panují. Všechny do jednoho však spojuje vysoká odolnost a perfektní odvod vlhkosti.

  • Rychlý odvod vlhkosti zajišťuje nová technologie LYCRA® DRY
  • T2 polstrování na patě, špičce a kotnících předchází nárazům a otlakům
  • Komprese okolo kotníků a ve středu chodidla podporuje stabilitu
  • Těsně přiléhající manžeta zabraňuje vnikání nečistot do ponožky
  • Široká špička umožňuje roztažení prstů do přirozené pozice
  • Ponožky drží tvar a nikdy se nesrazí
  • Doživotní záruka na výrobní vady
  • Vyrobeno v UK

Barevné varianty

Bridgedale Trail Run
Kde je koupíš
Bridgedale historie

S doživotní zárukou

V severoirském městečku Newtownards se vyráběly ponožky už za 1. světové války. A vyrábí se dodnes. Jen úplně jinak než většina dalších na tomto světě. Přírodní vlákno merino vlny se nejprve obtáčí vláknem syntetickým a teprve pak se z něj pletou ponožky. Takto vzniká hustý a odolný úplet, který neprošoupeš nejspíš ani za 10 let. Před opuštěním továrny navíc každý pár Bridgedale prochází ruční kontrolou.

Nakupuj u odborníků

Rozklikni si na mapě nejbližší kamenný obchod nebo se porozhlédni v našem e-shopu.
vstoupit do eshopu
envelopemagnifiercrossmenuchevron-leftchevron-right