Nezáleží, kam šlápneš

Nepromokavé ponožky? Ponožky do pravého nečasu. S membránou a příjemnou merino vlnou uvnitř.
Kde je koupíš
logo Bridgedale

Bridgedale Stormsock

Proběhni vlhkou trávou. Překonej rozvodněné prameny. Uháněj po bahnitých stezkách. Nezastavuj se ani před čerstvou sněhovou nadílkou. Možná, že pro tvé boty je vlhkosti až příliš, ale tyto 100% nepromokavé ponožky vydrží vodu minimálně po kotníky. Membrána Hydrotech má vodní sloupec >10,000 mm a svou prodyšností obstojí i při intenzivním pohybu.

Proč nepromokavé ponožky?

Nepotřebuješ speciální boty do podzimního nečasu a zimní břečky. S ponožkami Bridgedale Stormsocks odchodíš v jedněch běžeckých botách, cyklistických tretrách nebo nízkých trekovkách celý rok. A nezapomeň si nepromokavé ponožky přibalit na túru jako záložní. Když pohorky přestanou vlhkost zvládat, vyměníš promočené ponožky za Bridgedale Stormsocks a můžeš se toulat další dlouhé hodiny.

  • Prodyšnost >15,000 g/m2/24 h
  • Vodní sloupec >10,000 mm
  • Vnitřní merino úplet pro pohodlí
  • Elastické zpevnění klenby drží ponožky na místě
  • Normální praní na 40°C, naruby
  • Doživotní záruka

Doživotní záruka

To znamená: do konce životnosti produktu. Tedy – dokud v ponožkách budeš chodit, poskytuje Bridgedale záruku na zpracování a použité materiály. Objeví-li se během té doby nějaká výrobní vada, vyměníme ti poškozený pár za nový.
proč ještě bridgedale

Varianty produktů

Bridgedale Stormsock
Bridgedale historie

Návykové ponožky

V severoirském městečku Newtownards se vyráběly ponožky už za 1. světové války. A vyrábí se dodnes. Jen úplně jinak než většina dalších na tomto světě. Přírodní vlákno merino vlny se nejprve obtáčí vláknem syntetickým a teprve pak se z něj pletou ponožky. Takto vzniká hustý a odolný úplet, který neprošoupeš nejspíš ani za 10 let. Před opuštěním továrny navíc každý pár Bridgedale prochází ruční kontrolou.
Poznej Bridgedale

Nakupuj u odborníků

Rozklikni si na mapě nejbližší kamenný obchod nebo se porozhlédni v našem e-shopu.
vstoupit do eshopu
envelopemagnifiercrossmenuchevron-upchevron-downchevron-leftchevron-right